Príjemný pitný režim :-)

Ahojte všetci,

aj keď dnes meteorológovia už nehlásili žiadne teplotné výstrahy, aj tak sme namerali asi 34 stupňov….hrozný hic. V niečom takom sa proste nedá dlhodobo existovať. Pevne verím, že nejaká chladná vlna si nájde cestu ponad naše územie a pár chladnejších dní nám prinesie.

Ale čo dovtedy? Naše detičky to zvládajú veľmi ťažko. Hanička slabo spinká, v noci sa stále budí a len by mliečko pila. Cez deň sa do nej snažím tiež doslova “narvať” čo sa dá. Keďže nie je veľkým fanúšikom fľaškových nápojov :-), tým myslím vodu z dojčenskej fľašky 🙂 skúšam všeličo. Ani čajíky nám moc nejdú, dá si dva glgy a už nechce.Sladké limonády samozrejme nepijeme, a džúsy sa mi zdajú tiež príliš sladké, hlavne keď väčšinu prisladzujú cukrom (niekedy aj tie 100%-né) a tiež naša mánia hľadať slovenské výrobky mi veľa možností neponúkla….

Keď som raz v obchode premýšľala, čo by som ešte skúsila, natrafila som v regáli na tento super 100% džúsik z ovocia, ktoré je za studena lisované, čiže sa v ňom zachovajú všetky vitamíny.

 

 

 

 

 

 

 

 

Hanička začala ukazovať do regálu a hovoriť ši-ši, ši-ši … teda nie že by som ja bola šiši 🙂 . V poslednej dobe sa nám veľmi páčia vláčiky, a to bolo prvé čo si Hanička na obale všimla. A potom som si ho samozrejme všimla aj ja 🙂 Tak sme teda zobrali domov “vláčikový džusik” na oskúšanie. Keď som sa zapozerala na obal, veľmi sa mi zapáčil. Krásne ukazuje, z akého ovocia je vylisovaný a výrobca pridal aj príjemný pokec pre maminky na zadnej strane. Ozaj a výrobca je RIO, asi jeden z posledných výrobcov takýchto džúsov na Slovensku.

Doma sme teda v rámci pitného režimu testovali. Namixovala som Haničke “letný drinčík” –  s vodičkou, a Hanička vypila na prvý šup celý pohárik 🙂  Celé balenie nám vydržalo na tri krát a vypilo sa za jeden deň 🙂 Toľko samej vodičky predtým ešte nikdy nevypila. Tak teda kupujeme džúsik aj naďalej a pijeme a pijeme….

Skúste a uvidíte, je to skutočne mňamka.